Konferencje - Szalom_nowa2018

Stowarzyszenie Służba Szalom w Oświęcimiu
Międzynarodowe Centrum Pojednania
Stowarzyszenie Służba Szalom w Oświęcimiu, Skrytka pocztowa 4, 32-600 Oświęcim
tel./fax +48 33 843 06 67, e-mail: hope@pro.onet.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Konferencje

Jako Służba Szalom w Oświęcimiu od wielu lat w miesiącu sierpniu organizujemy międzynarodowe konferencje na tematy dotyczące Izraela i jego narodu, propagując miłość i wdzięczność do naszych starszych braci Żydów za wszystko to, co otrzymaliśmy od ich Mesjasza. Myślę, że takim miejscem, gdzie mogłoby się wielu z nas wspólnie spotkać może być nasza przyszłoroczna konferencja, na którą wszystkich, którzy są w stanie przyjechać, już teraz gorąco zapraszamy. Mamy jednak nadzieję, że wielu z nas będzie mogło wygospodarować czas, środki i cząstkę siebie, aby przez te cztery dni w roku móc być wspólnie razem tu, w Oświęcimiu, w tym czasie i w tym właśnie miejscu.
     Czas konferencji jest czasem wyjątkowym, kiedy każdy uczestnik może odczuć i przeżyć coś szczególnego, co poruszy i dotknie jego serce.  Naszym pragnieniem jest, aby każde serce miłujące Izrael i jego naród mogło uczestniczyć w  tegorocznej konferencji w Oświęcimiu, która odbędzie się w terminie od 24 - 27 sierpnia 2023, a na którą wszystkich Was mamy przywilej jeszcze raz zaprosić.
Tych z Was, którzy jeszcze nie byli na naszych konferencjach gorąco zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z minionych konferencji, a tych z Was, którzy uczestniczyliście w którejkolwiek z tych konferencji do obejrzenia zdjęć, aby wspólnie wspomnieć miniony dobry czas spędzony w Oświęcimiu.
Aby wziąć udział w naszej konferencji wystarczy wypełnić elektroniczny formularz i dokonać przedpłaty na nasze konto.
Formularz zgłoszeniowy na konferencję
Zamawianie posiłków i noclegów
Prosimy o wypełnienie  poniższego formularza. Jest to konieczne do zrealizowania zamówienia i sprawnego kontaktu.

Oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Służba Szalom w Oświęcimiu, wyłącznie w celach korespondencyjnych Stowarzyszenia.

OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZEŃ NA KONFERENCJĘ UPŁYWA 13 sierpnia 2023 1 dzień obiad 1 dzień kolacja 1 dzień nocleg + śniadanie
 2 dzień obiad 2 dzień kolacja 2 dzień nocleg + śniadanie
 3 dzień obiad 3 dzień kolacja 3 dzień nocleg + śniadanie
 4 dzień obiad 

Zamawiam usługi dla 2 osób
Zamawiam usługi dla 3 osób
Zamawiam usługi dla 4 osób
Zamawiam usługi dla 5 osób
Zamawiam usługi dla 6 osób
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego