Publikacje od 2019 - Szalom_nowa2018

Stowarzyszenie Służba Szalom w Oświęcimiu
Międzynarodowe Centrum Pojednania
Stowarzyszenie Służba Szalom w Oświęcimiu, Skrytka pocztowa 4, 32-600 Oświęcim
tel./fax +48 33 843 06 67, e-mail: hope@pro.onet.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

Publikacje od 2019

Nowa publikacja
Zachęcamy do zakupienia naszej najnowszej publikacji – książki pt. „Izrael – błogosławieństwo czy przekleństwo” autorstwa Mirosława Mieszały.
Książka ta stara się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Izrael stał się nieodzownym elementem w Bożym planie błogosławieństwa dla każdego człowieka.
Książkę można nabyć kontaktując się ze Stowarzyszeniem.
ZACHĘCAMY DO ZAKUPU NASZEJ NAJNOWSZEJ PUBLIKACJI - KSIĄZKI PT. "18" ZNACZY ŻYCIE.
JEST TO NIEZWYKŁA, TRZYMAJĄCA W NAPIĘCIU OPOWIEŚĆ O LOSACH POLSKIEJ ŻYDÓWKI, KTÓRA PRZEŻYŁA HOLOKAUST, A NASTEPNIE WYJECHAŁA DO IZRAELA.
KSIĄŻKĘ MOŻNA NABYĆ KONTAKTUJĄC SIĘ ZE STOWARZYSZENIEM.  

NOWA KSIĄZKA
Zachęcamy do zakupu bardzo interesującej najnowszej wydanej przez nas pozycji książkowej. „Radość za popiół”.
Jest to biografia Michaela Yarona.
Kiedy szwadrony śmierci przemierzały Polskę, Alexsander, dziadek Michaela Yarona, dzięki nie-Żydom trzy razy uniknął śmierci. Ojciec i matka Michaela także przeżyli Holokaust.
Podobnie jak dziadek i babcia, także i oni po wojnie wyjechali do nowej ojczyzny: Izraela. Poznali się po drodze i pobrali w Izraelu.
W tej książce Michael Yaron opowiada o swoim dzieciństwie w Izraelu. Latach studiów medycznych we Włoszech, kryzysach i zmaganiach. Obecnie jest pastorem wspólnoty mesjańskiej w Izraelu.
W książce tej opisane są także święta żydowskie oraz ich znaczenie dla mesjańskich Żydów. Czytelnik uzyska ciekawe informacje dotyczące kultury izraelskiej, które prowadzą poprze silne powiązania pomiędzy Starym, a Nowym Testamentem.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego